REGATA, ASKOT: Vše, co potřebujete vědět

PRO PÁNY

Při slavnostních příležitostech může pány, od ostatních hostů, odlišit, regata nebo askot.

Naše regaty jsou 9 cm široké a jejich délka je cca 51 cm. Každá pánská regata má ozdobný předvázaný uzel a nastavitelný pásek, kterým ji přichytíte ke krku.

Svatební regata ženicha ozvláštní a přidá mu na výjimečnosti. Regaty můžete využít nejen u příležitostí, jako je svatba, ale dobře poslouží také na narozeninové oslavě.

Regaty jsou vyrobeny z materiálů bavlna nebo polyester.

 

askot_regata_vkosili_cz_

 

Askot (můžete se setkat také s názvem kravatová šála) je tady pro všechny, kteří mají rádi originalitu. Askot je luxusní šátek, který, na vašem krku, elegantně nahradí pánské kravaty nebo motýlky.

Každý askot v našem sortimentu je 15 cm široký, je vyroben ze 100% hedvábí a ke krku jej uchytíte pomocí látkového pásu.

Regaty i askoty jsou výrobky české značky Avantgard.

 

Tip! Regata i askot budou vypadat ještě více luxusněji, doplníte-li je dalšími doplňky, jako jsou  manžetové knoflíčky nebo kapesníček do saka.

Máte-li přeci jen raději klasické kravaty, inspirujte se při jejich výběru článkem Kravata: Jak ji správně vybrat.

 

NEZAPOMÍNÁME NA DÁMY

V našem sortimentu najdete plastrony a dámské šátky.

Co je to plastron? Je to druh kravaty, kterou ke krku uchytíte pomocí pásku, který je možné rozepnout a jehož délku můžete regulovat.

Plastrony jsou 12 cm široké a 23,5 cm dlouhé, jsou vyrobeny z polyesteru.

 

plastron__

 

Dámské šátky nabízíme v několika variantách. Nevyberete-li si z nabídky, je možné šátek ušít na zakázku. Šátky je možné ušít v jakémkoli rozměru a tvaru.

Šátky jsou ušity z materiálů bavlna nebo polyester a jsou obšity overlockovým stehem, díky kterému nedochází k třepení konců.

Plastrony i dámské šátky jsou výrobky české značky Avantgard.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení