REGATA, ASKOT: Vše, co potřebujete vědět

PRO PÁNY

Při slavnostních příležitostech může pány, od ostatních hostů, odlišit, regata nebo askot.

Naše regaty jsou 9 cm široké a jejich délka je cca 51 cm. Každá pánská regata má ozdobný předvázaný uzel a nastavitelný pásek, kterým ji přichytíte ke krku.

Svatební regata ženicha ozvláštní a přidá mu na výjimečnosti. Regaty můžete využít nejen u příležitostí, jako je svatba, ale dobře poslouží také na narozeninové oslavě.

Regaty jsou vyrobeny z materiálů bavlna nebo polyester.

 

askot_regata_vkosili_cz_

 

Askot (můžete se setkat také s názvem kravatová šála) je tady pro všechny, kteří mají rádi originalitu. Askot je luxusní šátek, který, na vašem krku, elegantně nahradí pánské kravaty nebo motýlky.

Každý askot v našem sortimentu je 15 cm široký, je vyroben ze 100% hedvábí a ke krku jej uchytíte pomocí látkového pásu.

Regaty i askoty jsou výrobky české značky Avantgard.

 

Tip! Regata i askot budou vypadat ještě více luxusněji, doplníte-li je dalšími doplňky, jako jsou  manžetové knoflíčky nebo kapesníček do saka.

Máte-li přeci jen raději klasické kravaty, inspirujte se při jejich výběru článkem Kravata: Jak ji správně vybrat.

 

NEZAPOMÍNÁME NA DÁMY

V našem sortimentu najdete plastrony a dámské šátky.

Co je to plastron? Je to druh kravaty, kterou ke krku uchytíte pomocí pásku, který je možné rozepnout a jehož délku můžete regulovat.

Plastrony jsou 12 cm široké a 23,5 cm dlouhé, jsou vyrobeny z polyesteru.

 

plastron__

 

Dámské šátky nabízíme v několika variantách. Nevyberete-li si z nabídky, je možné šátek ušít na zakázku. Šátky je možné ušít v jakémkoli rozměru a tvaru.

Šátky jsou ušity z materiálů bavlna nebo polyester a jsou obšity overlockovým stehem, díky kterému nedochází k třepení konců.

Plastrony i dámské šátky jsou výrobky české značky Avantgard.