Tipy pro Vás

Jaká je barva roku 2017?

 

barva2017

 

JAKÁ JE BARVA ROKU 2017?

Lidé, v dnešní uspěchané moderní společnosti, stále častěji utíkají do přírody. Všichni si občas potřebujeme odpočinout a načerpat nové síly.

Z tohoto poznatku vycházeli experti, z institutu barev PANTONE®, při volbě barvy roku 2017, kterou se stala barva GREENERY, neboli zelenkavá.

Při výběru barvy se znalci nechali inspirovat oblastmi, jako je móda, zábava, umění, móda, design, populární turistické destinace, životní styl a sociálně-ekonomické podmínky.

 

 

Leatrice Eiseman, výkonný ředitel institutu, říká:

„Barva greenery symbolizuje opětovný návrat k přírodě a hledání vyššího smyslu.“

 

 

Jedná se o svěží a pikantní žluto-zelený odstín, který evokuje první jarní dny.  Greenery je osvěžující barva plná nadšení, která nám připomíná probouzející se přírodu, vzkvétající zeleň a svěžest.

Barva greenery v lidech probouzí touhu a odvahu naplňovat své vášně a přináší psychickou vitalitu. Podporuje nás ve zkoumání nových možností, v touze vyjádřit se a experimentovat.

Jak se sami můžete přesvědčit, na níže uvedených barevných paletách, zelenkavá je nenáročná barva, kterou lze snadno kombinovat s neutrálními, světlejšími, ale také s tmavšími, pastelovými či metalickými odstíny.

 

Prohlédněte si barvu roku 2017 v našem e-shopu - GREENERY: BARVA ROKU 2017

barva2017_2

 

 

Jak uvázat kravatu?

Přehled uzlů

 

Kravata mužům jednoduše sluší. Byla by škoda nosit ji jen při slavnostních příležitostech nebo do práce. Správně zvolená kravata je vhodná i v případech, kdy se jdete ven jen tak pobavit.

Na co je třeba dát si pozor jsou právě uzly a správná délka kravaty. Existuje množství druhů, které se liší svým vzhledem a postupem vázání. 

Zkuste si uvázat ty nejzákladnější za pomoci našich návodů.

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.